Strony

czwartek, 1 sierpnia 2013

Ach te wakacje

Mamy wakacje... No ale co z tego? Czekamy na te wakacje 10 miesięcy i co dostajemy? 2 miesiące wakacji.
No tak, upragnionych wakacji, ale to nic innego niż 2 miesiące ciągnącej się nieubłaganie nudy.
I co wy mi na to?
"A co z wyjazdami?"
Nie owijając w bawełnę, te wyjazdy to całkowicie nie to czego oczekujemy, na przykład:
Jadę nad morze!

Oczekiwanie:



Rzeczywistość:





I na co nam takie wakacje?                                                                                                                                  



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz