No tak, upragnionych wakacji, ale to nic innego niż 2 miesiące ciągnącej się nieubłaganie nudy.
I co wy mi na to?
"A co z wyjazdami?"
Nie owijając w bawełnę, te wyjazdy to całkowicie nie to czego oczekujemy, na przykład:
Jadę nad morze!
Oczekiwanie:
Rzeczywistość:
I na co nam takie wakacje?
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz