Strony

czwartek, 1 sierpnia 2013

Ja...i tylko ja ;)

Okej to jest nowy blog...nowy czyli jak na razie krótki, bo nie ma zbyt dużo postów. Ale postaram się to nadrobić... więc tak od razu mówię, że jest to mój pierwszy tak poważnie zakładany blog. Ale mam wrażenie, ze jego posty nie będą zbytnio poważne ;P Będzie zabawa, śmiech i będę w nich ja ;)
Więc nie przeciągając jestem Kasia ale będę przedstawiała się jako Tofifi ;P Mam 12 lat i... heh dużo się dzieje w moim życiu. Patrząc na to, ze założyłam bloga można uznać, że lubię pisać...co jest szczerą prawdą...od razu mówię, że wszelkie komentarze ( nie ważne czy miłe czy hejty ) nakręcają mnie do pracy. Więc jeśli masz jakieś uwagi to pisz śmiało... i dziękuję z góry za wasze opinie i od razu przepraszam za to co pojawi się niżej.........
.
.
.
.
mój ryj ;P

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz